Неділя 11.12.2016 01:20                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Візитка школи

Мелітопольська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 1 Мелітопольської міської ради Запорізької області – це сучасний навчальний заклад зі своєю історією, традиціями, творчими та досвідченими вчителями, невгамовними, веселими учнями, помічниками батьками.

Ми це дружна родина!
 Сім'я та школа мають спільну мету — виховати всебічно розвинену гармонійну особистість, здатну реалізувати себе в професійному, громадянському і сімейному аспектах.

Шкільні традиції:
    День знань
    День здоров’я
    День учителя
    Новорічні свята та вечори
    Дні самоврядування
    Вітамінні ярмарки
    Виставки творчих робіт учнів
    Свято науки  та багато інших цікавих свят та конкурсів.
Наші учні беруть активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, різноманітних конкурсах і стають переможцями.

Ми пишаємося:

    перемогою у обласному конкурсі «Молодь обирає здоров’я» та участь у Всеукраїнському конкурсі у місті Одеса ( IV місце);
    перемогою в обласному етапі конкурсу «Моя Батьківщина – Україна»;
    перемогою у міських змаганнях з шахів (І місце);
    перемогою у конкурсі веб-сайтів (ІІ місце) та багато інш.

Як ми досягаємо успіху?
У школі створені умови для здобуття якісної освіти:
    обладнані два кабінети інформатики;
    працює мультимедійний кабінет;
    заклад має доступ до мережі Інтернет;
    розпочали свою роботи клуби6 правовий , знавців англійської мови, хімії;
    учні залучаються до Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів «Колосок», «Кенгуру», «Левеня», «Гринвіч», «Лелека», «Соняшник», «Патріот», «Бобреня» та ін.
    наші учні  беруть участь у  обласному конкурсі молодих журналістів «Нащадки переможців»;
    виходить шкільна газета «Новая волна».

Учителя школи оволоділи комп’ютерною грамотою за допомогою курсів «Інтел. Навчання для майбутнього» та «Основи ІКТ». Це дає можливість успішно проводити уроки з комп’ютерною підтримкою, що забезпечує результати засвоєння нового матеріалу.
Школа працює в одну зміну.

Головними віхами у роботі школи

за останні роки були:
2000 р. – зміна статусу: школа стала україномовною.
2001 - 2005 р.р.  – школа розбудовує і запроваджує нову інноваційну проблемну тему"Формування компетентної особистості школяра на засадах здорового способу життя”.
2001 р. – школа залучилася до програми сприяння просвітницькій роботі "рівний – рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя, яка здійснюється за підтримки програми розвитку ООН в Україні.
2003 р. - з метою якісного професійного спрямування випускників укладено угоду про співпрацю з Мелітопольським інститутом державного і муніципального управління, Мелітопольським державним педагогічним університетом та іншими місцевими вищими навчальними закладами.
2004 р. – відкрито профільні суспільно-гуманітарні 8-9-10 класи.
2005 р. – розпочато роботу над новою інноваційною проблемною темою "Компетентнісно орієнтований підхід у навчально-виховному процесі”.
2006 - 2007 н.р. – окрім суспільно-гуманітарних класів відкриті 10 класи природничого профілю.
2006 р. – школа перемогла у Всеукраїнській акції-конкурсі "SAMSUNG – назустріч дітям” і отримала призовий комп’ютерний клас.
2007 р. – школа отримала новий комп’ютерний клас
2008 р. – учні вперше здавали ЗНО
2009 р. – вийшов перший випуск газети «Новая волна»
2010 р. – розпочато роботу над проблемною темою «Практичне застосування педагогічних технологій на засадах компетентнісно-зорієнтованого  навчання для розвитку навчальних та творчих здібностей учнів» ;    школа була підключена до мережі Інтернет
2011 р. – шкільна газета «новая волна» стала лауреатом Національного конкурсу шкільних гезет.
2011 р. – команда «Новая волна» стала переможцем обласного  та учасницею Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
2012 р. - школа ввійшла обласну метежу "Школа сприяння здоров'я"
2012 р. - школа зайняла ІІ місце у міському конкурсі "Школа інформаційного суспільства".
2013 р. - учні початкової школи отримали комп'ютений клас
2013 р. - команда "Новая волна" стала переможцем обласного та учасницею Всеукраїнського конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Окрім базових предметів у школі вивчаються: ділова українська мова, художня культура, психологія, основи християнськоъ  культури, практичне право, країнознавство, профільно-професійні курси згідно навчальних програм Мыныстерства освыти ынауки України.

Проблемна тема школи:

" Удосконалення форм і методів навчання і виховання на засадах здоров'язберігаючих технологій, які спрямовані на розвиток життєвих компетенцій у сучасному світі"

«  Грудень 2016  »

Мелітопольська загалоосвітня школа №1 © 2016