Середа 24.04.2024 11:11                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Tatjana8(67)

Звіт голови Ради школи
 про використання коштів для зміцнення матеріально-технічної бази.

Голова Ради школи відмітив що багато заходів, поставлених задач у минулому році було позитивно реалізовано: якісно за мінімальні кошти (менше 50% від того, що очікувалося) зроблено косметичний ремонт 2 корпусів школи, виконано значний об'єм позапланових аварійних робіт та робіт капітального характеру, без яких, як видно з складених актів виконаних робіт було неможливим технічне функціонування школи. У цьому році було введено в дію комп’ютерний клас у початковій школі на 10 місць та встановлено обладнання, відновлено 95 метрів огорожі школи по вулиці Горького, засклено 21 метр віконного скла, реставровано 5 дерев’яних рам що згнили з нижчої частини, відновлено і проведено нові лінії Інтернет загальною довжиною близько 150 метрів. Відкрито тренажерний клас куда встановлено 5 тренажерів, а також розпочала роботу тенісна кімната.
Придбано, як планувалося, сучасний  японський підсилювач-мікшер «Ямаха» та необхідні комплектуючі до нього.
Придбано мультимедійний проектор «Веng» та встановлено до нього мультимедійну систему з дошкою «Эпрезенc».
Придбано 4(двомісних) комп’ютерні столи і стільці.
Придбано дві пневморушниці для занять з допризовної підготовки та тренувань у грі «Зірниця», а також закуплено тканину і пошито комплект військово-спортивної форми на 12 чоловік. Фінансування закупки дрібних господарчих знарядь для забезпечення навчально-виховного процесу та багато іншого, що підтверджено наявністю товарних чеків. Облік використаних благодійних коштів на розвиток та ремонт школи у 2012-2013 н.р. підтверджується складеними актами від 10.09.2013, товарними чеками на придбання та актами виконаних робіт.
Наприкінці розмови Голова Ради школи подякував батькам за розуміння і безпосередню участь усім, хто не байдужий до школи де вчаться їх діти.

«  Квітень 2024  »