Четвер 25.04.2024 17:27                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2020 » Травень » 8 » Шануємо пам'ять!
Шануємо пам'ять!

Ми пам'ятаємо дні війни... 75-ті річниці Перемоги присвячується (1941-1945 роки)

Ми пам’ятаємо дні війни: через спогади ветеранів та людей старшого покоління, учасників історичних подій, через пісні та вірші, кінохроніки, відеофільми, фотознімки.

Війна раптом увірвалась у мирне життя миролюбного та працьовитого народу, у якого на меті: мир, праця, думки та мрії, майбутнє щасливе життя, народження дітей, любов, подорожі, зустрічі, навчання.

І все це раптом обірвалося.... Розруха, бої, напад агресора, смерті, невизначеність, паніка, страх, жах.

Війна ... Як багато в цьому слові злилося, поєдналося, зруйнувалося…. Долі, люди, події ....

Війна пройшла і через життя Лобачова Миколи Гавриловича, Героя Радянського Союзу, генерал-майора, Почесногой громадянина міста Мелітополя.

Микола Гаврилович Лобачов народився 27 лютого 1923 року у Саратовській області, учасник Великої Вітчизняної війни, Герой Радянського Союзу, командир мінометного взводу 1-го батальйону 45-ї механізованої бригади, підполковник.

Звання Героя Радянського Союзу сержанту Лобачову присвоєно 13 вересня 1944 року за героїзм і мужність, проявлені при форсуванні річок Південний Буг та Дністер.

У 1945 році Лобачов М.Г. закінчив Харківське танкове училище, служив у Радянській Армії. Після звільнення в запас в 1965 році переїхав до Мелітополя, де навчав армійським навичкам юне покоління, працюючи на посаді військового керівника автомоторного технікуму і у СШ № 1. У 1975 році йому було присвоєно звання підполковника.

Лобачов М.Г. - почесний учасник ювілейного параду Перемоги на Красній площі в Москві в 1995 році. У цьому ж році він удостоєний звання «Почесний громадянин Мелітополя». Нагороджений орденами Леніна, Вітчизняної війни І ступеня, двома медалями «3а відвагу», медалями «За бойові заслуги», «За оборону Сталінграда» та іншими медалями.

Помер Микола Гаврилович Лобачов 21 березня 2015 року у місті Мелітополь.

Ми пам’ятаємо дні війни… Пам'ятники, обеліски, братські кладовища нагадують нам про ці важкі дні війни, про загиблих воїнів і захисників нашої країни.

Ми пам'ятаємо про загиблих воїнів і шануємо їх пам'ять. Ми мріємо про мир на нашій землі. Ніхто не забутий, нічого не забуто !!!!

9 травня-свято Перемоги, зі сльозами на очах у ветеранів, з радістю і вдячністю у всіх людей.

Вітаємо зі святом 9 Травня!!!!!

«  Травень 2020  »