Вхід
  Понеділок 05.12.2016 17:35                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Жовтень » 6 » «МИР НА ЗЕМЛІ – ЦЕ ЩАСТЯ І РАДІСТЬ В СЕРЦЯХ»
«МИР НА ЗЕМЛІ – ЦЕ ЩАСТЯ І РАДІСТЬ В СЕРЦЯХ»

21 вересня в ЗОШ №1 в рамках програми«РІВНИЙ-РІВНОМУ»

(тренер,практичний психолог КурасоваС.О.)

відбулася акція «МИ ЗА СПОКІЙ І МИР НА ЗЕМЛІ»

присвячена МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МИРУ.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок у день відкриття чергової сесії ООН проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату - 21 вересня.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Відмова від насильства і воєн - це не просто гучні слова, а необхідність для подальшого розвитку людства. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.

Цей день в ЗОШ №1 розпочався з невід’ємної процедури: символічного дзвону «Дзвона миру». Далі була хвилина мовчання в пам’ять погиблих та відповідно сценарію були проведені такі заходи. :

В школі № 1 учні 5-6 класів флешмоби «ПРАВО НАРОДІВ НА МИР» з зображенням живої фігури  Голуба Миру - одного з найбільш відомих символів цього дня.

У святі  взяли участь вихованці   клубу «Юність»

В кожному класі нашої школи пройшли класні години на тему :

«ХАЙ ЖИВЕ ЗАГАЛЬНИЙ МИР У ВСЬОМУ СВІТІ»

У сучасному світі навряд чи існує явище, яке шкодить людині більше, ніж війна. Через війни гине величезна кількість людей, але справа не

тільки в смертях військових. Проблема також у тому, що через війну страждають люди зі складу цивільного населення – від випадкових пострілів і снарядів гинуть звичайні люди, руйнуються їхні будинки, знищується їх власність. Через війни суттєво погіршується економічне становище країни, у людей виникають проблеми з можливостями забезпечити собі нормальне життя. Через все це правителі держав, та й звичайні громадяни повинні робити все, щоб до останнього моменту намагатися відвернути війни і зберегти мир.У той же час необхідно справедливо констатувати, що війни на нашій планеті все ще трапляються і, швидше за все, будуть продовжувати траплятися. Причин тому настільки багато, що ніяке бажання і ніякий заклик до миру ніколи і ні за що не буде почутий, якщо у сильних світу цього дійсно буде намір розпочати військові дії. Можна скільки завгодно перераховувати шкоду від війни, її негативні наслідки і результати, але, як не крути, іноді вона просто-таки неминуча. Сумно це розуміти і усвідомлювати, особливо в світлі того, що війна дійсно вбиває багатьох людей, а ще більшій кількості людей приносить в життя біди, розчарування і горе.

Переглядів: 248 | Додав: Школа1 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Жовтень 2015  »

Мелітопольська загалоосвітня школа №1 © 2016