П`ятниця 19.04.2024 11:42                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Грудень » 28 » ПАМ’ЯТКА
ПАМ’ЯТКА

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДЛЯ УЧНІВ ЗОШ №1

1.Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не  порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.

2.Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.

3. Не прикрашай ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюй бенгальські вогні, свічки.

4. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.

5. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів.

6. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.

7. Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.

8. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.

9. Будь обережний під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, не дозволяйте купляти петарди, запалювати бенгальські вогні.
  3. Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.
  4. Не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

Бажаю гарних канікул!!!

«  Грудень 2018  »