Головна
Реєстрація
Вхід
  Четвер 24.01.2019 00:08                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS


ШКОЛА – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПІДГОТОВКА ДІТЕЙ ДО МАЙБУТНЬОГО ЖИТТЯ. ШКОЛА – ЦЕ І Є ЖИТТЯ ДИТИНИ. ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ, ЩОБ ВОНО БУЛО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО НАСИЧЕНИМ, ЯСКРАВИМ, ТВОРЧИМ ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ, ЩОБ У ДУШІ ВАШОЇ ДИТИНИ ЗАПАЛАВ ВОГОНЬ ЗНАНЬ ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ ШКОЛИ І ВИ ЗДОБУДЕТЕ ВСЕ, ЩО БАЖАЄТЕ.

Наша школа

Навчальна діяльність

Методична робота

Виховна робота

Учням

Зв'язок з нами

Наше опитування
Який предмет Вам подобається вивчати в нашій школі?
Всего ответов: 624

Міні-чат

Події в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика




Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні народилися:
pamalenka(36)


  
Головна » 2018 » Грудень » 22 » Підсумки
09:04
Підсумки

Підсумки участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів учнів ЗОШ №1

Предмет

Прізвище, імя переможця

Клас

Зайняте місце

Вчитель

1

Математика

Клочко Микита

7-А

ІІІ місце

Тавтаркіна Т.В.

2

Кавкало Михайло

9-А

ІІІ місце

Фандєєва Н.К.

3

Українська мова і  література

Забаренко Анастасія

11

ІІІ місце

Синепольська Т.О.

4

Дмитрієнко Надія

10

ІІІ місце

Парубенко С.В.

5

Сорока Владислава

9-А

ІІІ місце

Синепольська Т.О.

6

Економіка

Забаренко Анастасія

11

ІІІ місце

Владиміров С.Д.

7

Інформатика

Іванкевич Максим

11

ІІ місце

Гіляка І.С.

8

Андрєєв Станіслав

10

ІІІ місце

Гіляка І.С.

9

Хімія

Міщенко Владислав

9-Б

ІІ місце

Фролова Л.О.

10

Фізика

Клочко Микита

7-А

ІІІ місце

Фесенко О.І.

11

Фізична культура

Лозовий Іван

11

ІІ місце

Шестопалов І.В.

12

Трудове навчання

Рабушко Назар

9-Б

ІІІ місце

Іовчев С.К.

13

Правознавство

Дмитрієнко Надія

10

ІІІ місце

Романцова О.М.

14

Сорока Владислава

9-А

ІІІ місце

Романцова О.М.

15

Інформаційні технології

Андрєєв Станіслав

10

ІІ місце

Гіляка І.С.

16

Попелешко Софія

10

ІІ місце

Гіляка І.С.

17

Островський Дмитро

9-Б

ІІ місце

Гіляка І.С.

18

Екологія

Забаренко Анастасія

11

ІІІ місце

Мачужак М.В.

 

Бажаємо нашим учасникам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: Іванкевичу Максиму, Міщенко Владиславу, Андрєєву Станіславу, Попелешко Софії, Островському Дмитру ПЕРЕМОГИ!!!

Переглядів: 41 | Додав: Школа1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Розклад дзвінків

    1 урок – 8.00 – 8.45
    2 урок – 8.55 – 9.40
    перерва – 20 хв.
    3 урок – 10.00 -10.45
    перерва – 20 хв.
    4 урок – 11.05 – 11.50
    5 урок – 12.00 – 12.45
    6 урок – 12.55 – 13.40
    7 урок – 13.50 – 14.35
    8 урок – 14.45 – 15.30


    

    

    

Форма входу

Електронний журнал

mz.com.ua


Пошук

Що відбулося

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Блоги нашої школи

Блог Самаренко О.А.

блог Мілюкової Н.П.

блог Парубенко С.В.


Урядові та регіональні сайти

www.mon.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.kmu.gov.ua

dneprtest.dp.ua/cms/index.php

miskyomelit.ucoz.ru/

www.ciit.zp.ua

www.autta.org.ua

www.wordshelp.com.ua/

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua



Мапа відвідувачів

Банер та код сайту

    


Наш акваріум

Архів записів

Мелітопольська загалоосвітня школа №1 © 2019