Четвер 28.03.2024 23:31                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Листопад » 1 » ПОКРАЩ СВІЙ НАСТРІЙ
ПОКРАЩ СВІЙ НАСТРІЙ

10 жовтня в ЗОШ №1 м.Мелітополя

рамках програми «РІВНИЙ-РІВНОМУ»

(тренер,практичний психолог КурасоваС.О.)

відбулася психологічна акція

«ПОКРАЩ СВІЙ НАСТРІЙ»

присвячена

ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я.

До акції «Покращ свій настрій»  учасниками  програми «Рівний – рівному»  був написаний наказ:

НАКАЗУЮ:

1. Провести в школі 10.10.2014 року до Дня захисту психічного здоров’я в рамках програми «РІВНИЙ РІВНОМУ» психологічну акцію

«Покращ свій настрій»

2.   В цей день усім привітно усміхатись і в міру жартувати, а     учням при зустрічі з знайо­мими віддавати один одному салют.

3.   В кінці кожного уроку за 2 хвилини до дзвінка учні повинні розповісти вчителеві кілька шкільних жартів

4.   Вчителі тільки в цей день мають право учням, які не підготувались до уроку, намас­тити кінчик носа чорнилом, аби на перервах усі бачили їх здалеку; а учням, котрі дуже гар­но відповідали, доповнювали і працювали на уроці - у щоденнику виставити оцінку «13».

5.   Працівникам їдальні дозволяється в цей день в чай  замість цукру покласти солі тим учням, яким сьогодні не солодко.

6.   Учасникам програми «РІВНИЙ -РІВНОМУ» школи випустити, «журнал  смішних історій» з жартів (2-3шт.)  та смайлів-позитивів (10 шт.), наданих учнями 5-11класів.

7.Учням 1-4класів зробити виставку смішних тваринок із фруктів та овочів.

8.Учням 5класів зробити виставку психомалюнків «Пізнай себе  в котах»  (малюнки із різними емоціями, настроями  та з надписами - коментарями).

9.Учням 6-7 класів зробити виставку «Проект веселого будинку» (з паперу,картону,пінопласту, коробок і т.д. ).

10.Учням 8-9 класів зробити виставку психомалюнків « Якщо б тварини закурили?».

11.Учням 10-11класів зробити Фотовітальню « Вся справа в капелюшку» (виставка саморобних капелюхів, фото на пам’ять).

12.За кожним пунктом мого наказу закріпити відповідального учня і безвідповідально­го вчителя.

13Двірникові школи наказую мітлою розі­гнати темні  хмари,   якщо  вони  будуть,   аби світило сонце і всім було весело.

14.Від великого до смішного один крок, тому чекаємо відкриття геніїв серед учнів школи.

15.Класним керівникам скласти список тих учнів, хто смішного боїться - він правди не любить.

16.Смійтесь, і я скажу вам, хто ви є!

17.Не сприймайте всерйоз людей, котрі ніколи не сміються.

18.Гумор - це, врешті-решт, розум, тому сьо­годні по-особливому навчайтеся.

19.Не забувайте, що сміх заразливий

20.Пам'ятайте, що розумні діти вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали.

21.Наказую усім учням і підлеглим збері­гати гарний настрій і цей день запам'ятати до кінця навчального року.

Приколістів  школи нагородити !!!

Конкурс  смішних тварин з овочів та фруктів

Майструвати вироби з овочів дуже просто і цікаво.  Для виробів підійде все, що виросло на городі: з картоплі вийде чоловічок, з огірка - крокодил, з морквини - лисичка, а кабачок може перетворитися на великий корабель.  Ось і наші дітки зробили смішних тварин з овочів та фруктів !

Конкурс психомалюнків «Пізнай себе в котах»

Учні нашої школи прийняли участь у конкурсі «Пізнай себе в котах» , кожна дитина намалювала на аркуші паперу кота і передала цим свій внутрішній стан та ємоції.

Конкурс  «Проект веселого будинку»

Кожний клас виготовив своїми руками веселі будиночки , які потім розмістили у холі нашої школи.

Конкурс психомалюнків « Якби тварини закурили?»

Учні нашої школи прийняли участь в конкурсі психомалюнків « Якби тварини закурили?». Показали на малюнах , як це шкодить здоров'ю, що це шкідлива звичка, куріння - це отрута.

Висновок: НЕ МОЖНА КУРИТИ НІ ЛЮДЯМ , НІ ТВАРИНАМ , БО ЦЕ НЕ ПРИНЕСЕ НІ КОМУ КОРИСТІ !!!

Фотовітальня « Вся справа в капелюшку»

Наші учні взяли участь у конкурсі фотовітальня , де діти не лише воготовили своїми руками гарненькі капелюшки але й фотографувалися у своїх роботах, до фотосесії яких приєдналися навіть наші вчителі!

Всі роботи були розміщені у холі нашої школи!

Конкурс смайлів – позитивів

Одні й ті ж емоції іноді записуються різними смайликами, деякі смайли функціонують лише у вузькому колі людей. Але є смайли, які поширені повсюдно і мають усталений запис. Часто вони уже вбудовані в інтернет-програми та мобільні телефони, і при виведенні на екран текстові смайли автоматично заміняються на відповідні графічні зображення.

Наші учні прийняли участь у конкурсі конкурсі смайлів – позитивів, де на ватманах зобразили різноманітні позитивні смали!

«  Листопад 2015  »