Середа 22.01.2025 05:27                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS


ШКОЛА – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПІДГОТОВКА ДІТЕЙ ДО МАЙБУТНЬОГО ЖИТТЯ. ШКОЛА – ЦЕ І Є ЖИТТЯ ДИТИНИ. ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ, ЩОБ ВОНО БУЛО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО НАСИЧЕНИМ, ЯСКРАВИМ, ТВОРЧИМ ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ, ЩОБ У ДУШІ ВАШОЇ ДИТИНИ ЗАПАЛАВ ВОГОНЬ ЗНАНЬ ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ ШКОЛИ І ВИ ЗДОБУДЕТЕ ВСЕ, ЩО БАЖАЄТЕ.
Наша школа

Навчальна діяльність

Методична робота

Виховна робота

Психологічна служба

Учням

Зв'язок з нами

Наше опитування
Який предмет Вам подобається вивчати в нашій школі?
Всего ответов: 852

Міні-чат

Події в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика




Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Сьогодні народилися:


У цьому навчальному році була створена програма інформатизації на 2011-2014 роки. Метою цієї програми є підвищення якості та ефективності навчально-виховного процесу, підготовка учнів до повноцінної плідної життєдіяльності.

         У 2010-2011 навчальному році продовжувався процес  впровадження інформаційних технологій у навчально-виховну діяльність. 18 педагогів пройшли навчання на курсах  „Партнерство, «Сервіс веб-2,0» ( 1 учитель) , які були організовані ЗОІППО .  Чотири вчителя  створили власні блоги (Коновальчук В.Ю., Смуригіна Г.О., Назаренко С.В., Парубенко С.В.,. Мілюкова Н.П. Створила блог для міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва. Назаренко С.В. та Фесенко О.І. взяли участь у конкурсі «Фізики та лірики». У цьому навчальному році проходив семінар «Впровадження ІКТ у навчально-виховний процес» (керівник Гіляка І.С.). Протягом року пройшло два засідання цього семінару.  Але, на жаль, незначна кількість педагогів ( 4 ) ще не оволоділа комп’ютерними технологіями. В основному це педагоги пенсійного віку.  

         На даному етапі педагоги школи продовжують знайомитися  з електронними засобами навчання з метою впровадження їх у навчальний процес. Більшість  масових  методичних заходів, творчі звіти, відкриті уроки   проводяться з використанням інформаційних технологій. Впроваджені інформаційні  технології також і в управлінську діяльність, створена база даних учнів, вчителів. Поповнюється медіатека.

          Методичний кабінет забезпечений електронними засобами навчання (всього 34): інформатика – 1; математика – 4; історія, правознавство – 9; біологія – 2; фізика, астрономія – 5; англійська мова – 3; естетична культура, музичне мистецтво – 2; хімія – 2; географія – 1; трудове навчання – 2; українська мова – 1; основи безпеки життєдіяльності – 1; зарубіжна література – 1.

         Найактивніше використовують програмні засоби  Сметаніна О.М.,  Кеняєва В.М., Мілюкова Н.П., Фролова Л.О., Сучок В.Х. та інші.

У 2009-2010 навчальному роках творча група вчителів української мови та літератури апробувала ППЗ «Рідна мова. 8 клас» . Синепольська Т.О. та Парубенко С.В. взяли участь у роботі обласної творчої групи щодо апробації цього програмного засобу. У ході апробації були розроблені та проведені уроки у 8-А ( вчитель Синепольська Т.О.) та  8-Г (вчитель Парубенко С.В.), розроблена анкета щодо використання ППЗ на уроках української мови. Маючи у арсеналі два комп’ютерних класи та мультимедійний клас, школа має змогу ефективно використовувати цю базу для забезпечення навчально-виховного процесу. Так, у одному комп’ютерному кабінеті реалізується базовий стандарт викладання інформатики, а у позаурочний час працюють додаткові факультативні заняття з учнями використовуючи мережу Інтернет. У другому класі вчителі-предметники мають змогу проводити свої уроки із використанням комп’ютера для розвитку творчих здібностей та викладання предметів на сучасному рівні, підготуватися до уроку. У цьому навчальному році у рамках постійно діючого семінару для вчителів української мови та літератури Парубенко С.В. провела урок розвитку мовлення у 8 класі  із виходом до мережі Інтернет. Але, на жаль, багато ще педагогів не використовують цю можливість.

Мультимедійний кабінет надає змогу вчителям проводити заняття у лекційній формі, уроки-презентації, захисти проектів, демонстрацію відео матеріалів. Активно використовують мультимедійні засоби вчителі української мови. Проведені вчителями історії проекти до Дня Перемоги та визволення міста Мелітополя тощо. Всі презентації, які були розроблені вчителями школи, знаходяться у методичному кабінеті.

         На базі цих кабінетів проводяться шкільні та міські семінари. Так у 2009-2010 році було проведено семінар у рамках Школи молодого керівника «Система моніторингу в управлінській діяльності», семінар-практикум для вчителів початкових класів «Формування  продуктивної творчої діяльності», семінар для вчителів англійської мови «Упровадження стратегії критичного мислення та творчого ініціативного мовлення для створення ситуацій успіху на уроках англійської мови». У 2008-2009 навчальному році була проведена педагогічна рада «Інформаційна компетентність – обов’язковий актив учня і вчителя сучасної школи”.

Але у роботі щодо впровадження електронних програмних засобів є певні недоліки.

1. Мало програмних засобів з хімії, основ здоров’я, з географії.

2. Немає ППЗ для початкової школи.

3. Недостатній рівень професійної підготовки вчителів з використання інформаційно-комунікативних технологій.

4. педагоги не беруть участі у конкурсах з використанням ІКТ.

5. На недостатньому рівні організована просвітницька робота серед батьків з питань інформатизації.

    

    

    

Форма входу

Електронний журнал

nz.ua


Пошук

Що відбулося

Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Блоги нашої школи

Блог Самаренко О.А.

блог Мілюкової Н.П.

блог Парубенко С.В.

Блог медичного працівника Вовченко М.В.


Урядові та регіональні сайти

www.mon.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.melmoinfo.at.ua

dneprtest.dp.ua/cms/index.php

miskyomelit.ucoz.ru/

www.ciit.zp.ua

www.autta.org.ua

www.wordshelp.com.ua/

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua



Мапа відвідувачів

Банер та код сайту

    


Наш акваріум

Архів записів

Мелітопольська гімназія №1 © 2025
наш номер телефона 0619 49 01 77