Субота 19.09.2020 02:25                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Психологічна служба

Ника(20)

11 березня 2016 року  у початковій ланці ЗОШ№1 відбувся семінар для ЗД з НВР початкової освіти. Тема семінару: «Формування всебічно розвиненої особистості учня початкових класів засобами «Веселкового навчання». Мета семінару: через зміст теоретичного матеріалу та різні форми практичної роботи ознайомити учасників семінару з основними принципами, формами та методами «Веселкової» педагогічної технології та окреслити напрями діяльності вчителів початкових класів з впровадження її у навчально – виховний процес.

У межах забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою, а також у межах співпраці між ЗОШ №1 та ДНЗ №14, №30 у семінарі приймали участь вихованці старших груп цих дитячих садочків та були присутні методисти ДНЗ: Прийма Наталя Вікторівна, Глушак Тамара Станіславівна.

Теоретична частина семінару складалась з привітання директора школи, відеовізитки початкової ланки ЗОШ №1, презентації досвіду роботи  ЗД з НВР Коновальчук В.Ю., доповіді практичного психолога школи Курасової С.О.

Практична частина проходила у формі подорожі стежинами «Веселкової країни». Кожен з учасників семінару відвідав 2 фрагменти уроків та виховний захід «Свято ранкової зарядки».

«  Вересень 2020  »

Блог медичного працівника Вовченко М.В.

www.melmoinfo.at.ua

Мелітопольська гімназія №1 © 2020