Середа 23.08.2017 05:16                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

ІКТ

Використання комп’ютерних технологій і можливості Internet в навчально-виховному процесі

Сьогодні, коли навколо йде безперервна комп'ютеризація, ми захоплюємося красою і багатством створеного Людиною-Творцем Комп'ютерного Всесвіту. Наш з учнями освітній простір - це гармонійний синтез математики, інформаційних технологій і творчості.

Мій педагогічний досвід має дослідницькі та практичні нароби: філософія Успіху (додаток А), перспективна теорія, комп’ютерні технології, дослідження особистості. У ході дослідницької роботи розроблено творчий практикум дослідницьких математичних експериментів і впроваджено у роботу школи (2000-2007 роки).

Освітнє експериментальне дослідження проведено по напрямкам:

-         огляд новітніх технологій навчання і розкриття значення;

-         дослідження комп’ютерних програм: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS FrontPage, Gran2D, Gran3D, Paint, Advanced Grapher, Functor-2.5, 3D-Grapher, 3DS max 5.0, по лінії застосування при вивченні математики;

-         дослідження тем шкільної математики на необхідність використання інформаційних технологій;

-         розробка творчого практикуму (комп’ютерних експериментів);

-         створення творчих презентацій двома мовами (рідною та англійською);

-        розробка кваліметричної моделі оцінки творчих і дослідницьких робіт учнів, виконаних за допомогою комп’ютерних технологій (додаток В);

-         створення авторських комп’ютерних програм

„School-2001” „База_курси”;

-         на основі авторської педагогічної моделі процесу використання інформаційних технологій при викладанні математики (додаток С) створено електронний навчальний посібник „Віртуальна математична енциклопедія-XXI”, що містить творчі та дослідницькі роботи учнів, які презентують основні математичні поняття та категорії.

Структурно-логічна схема педагогічного досвіду

Проект „Віртуальна математична енциклопедія – XXI”

завантажити

«  Серпень 2017  »