Вівторок 19.03.2024 08:18                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

На початку червня цього 2015 р., колегія МОН прийняла рішення про те, що абсолютно всі випускники шкіл України, здаватимуть ДПА в 2016 році безпосередньо у формі ЗНО. Також дані нововведення стосуватимуться і всіх тих студентів, які здобувають середню освіту у різноманітних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.

Слід відзначити, що обов’язковий перелік предметів, який необхідний для здачі зовнішнього незалежного оцінювання, залишиться незмінним. А це означає, що обов’язкові предмети, необхідні для здачі ДПА 2016 будуть наступними:

1. Українська мова;
2. Іноземна мова;
3. Історія України або математика.

У випадку, якщо для вступу у вищий навчальний заклад, випускникам знадобляться інші предмети, а вірніше сертифікати з деяких інших предметів, то вони матимуть можливість скласти ЗНО, при цьому, здавати ДПА із цих предметів не буде потреби.

Якими будуть обов’язкові предмети для здачі ДПА в 2016 році - ми розібралися, а тепер з’ясуємо чи будуть використовуватися тести для ЗНО в 2016 році? Так дійсно, зі слів директора Українського центру з оцінювання якості освіти І. Лікарчука, наступного року також будуть застосовуватися двухрівневі по складності тести, для ДПА (ЗНО) з української літератури та мови, а також з математики.