Вівторок 19.03.2024 09:56                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

І. Правила дорожнього руху
1. Організація дорожнього руху. Правосторонній, односторонній, двосторонній рух. Правила безпеки під час переходу вулиці. Наземний, надземний, підземний переходи. (Вересень)
2.   Типи перехресть (регульовані, нерегульовані). Правила переходу дороги на перехрестях. (Вересень)
3.   Правила переходу вулиці після висадки з транспорту. (Жовтень)
4.   Дорожні знаки (Листопад)
5.   Дорожні розмітки (Грудень)
6.   Рух за сигналами регулювальника Січень)
7.   Пасажир в автомобілі (Лютий)
8.   Основні види ДТП. Поведінка у разі ДТП. (Березень)
9.   Безпека руху велосипедиста (Квітень)
10. Підсумкове заняття з ПДР. (Травень)

ІІ. Правила протипожежної безпеки
1.     Вогонь – друг, вогонь – ворог. Причини виникнення пожеж, їх наслідки.(Вересень)
2.     Діти під час виникнення пожежі у багатоповерховому будинку, власному будинку. Способи захисту органів дихання від чадного газу.(Жовтень)
3.     Правила експлуатації побутових нагрівальних, електричних та газових приладів. (Листопад)
4.     Пожежонебезпечні речовини та матеріали. Протипожежна безпека при поводженні з синтетичними, горючими, легкозаймистими матеріалами та речовинами.(Грудень)
5.     Пожежонебезпечні об’єкти. Новорічні свята: новорічні ялинки, електричні гірлянди; небезпека використання відкритого вогню (свічки, бенгальські вогні тощо) (Грудень)
6.     Правила протипожежної безпеки у вашому домі. Гасіння пожежі в квартирі на початковій стадії загоряння. Правила поводження під час пожежі. (Січень)
7.     Запобігання виникненню пожеж від електричного струму та правила гасіння таких пожеж. Дії учнів у випадку пожежі.(Лютий)
8.     Домедична допомога постраждалим від пожеж. Шкідливість і небезпечність куріння. (Березень)
9.     Основні правила протипожежної безпеки під час відпочинку в лісі. (Квітень)
10.  Підсумкове заняття. Протипожежна безпека. (Травень)

ІІІ. Запобігання отруєнь

1.     Поширення отруєння грибами, рослинами та їх насінням. Профілактика харчових отруєнь. (Жовтень)
2.     Запобігання отруєнь хімічними речовинами. (Травень)

IV. Правила безпеки при користуванні газом
1.    Загальні відомості про природний та зріджений газ. (Жовтень)
2.    Правила безпечного користування побутовими газовими приладами. (Грудень)
3.    Дії населення у разі виявлення запаху газу. (Січень)
4.    Ознаки отруєння. Запобігання отруєння чадним газом. Домедична допомога у разі отруєнь. (Березень)

V. Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами
1.     Види боєприпасів, методи їх розпізнання. Небезпечні предмети (знахідки) та дії у разі їх виявлення. (Вересень)
2.    Правила поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами. (Жовтень)
3.    Запобігання дитячого травматизму від ВНП побутового призначення: пріоритетні засоби, горючі та легкозаймисті речовини. (Грудень)
4.     Вогнепальна зброя – не забава. Небезпечність виготовлення та випробування вибухових пакетів. (Березень)
5.     Заходи з безпеки під час збирання металевого брухту. Правила дії під час виявлення ВНП. (Квітень)
6.     Підсумкова бесіда. Обережність дітей під час літніх канікул – запорука життя та здоров’я. (Травень)

VI. Правила безпеки на воді
1.     Уміння триматися на воді – запорука безпеки. Особливості купання у морі, річці, ставку. (Вересень)
2.     Допомога утопаючому. Рятувальні прийоми та засоби надання першої допомоги потерпілому.(Листопад)
3.     Правила поведінки на кризі. Надання допомоги потерпілому на воді взимку. (Грудень)
4.     Правила безпечної поведінки на воді та біля води. (Березень)
5.     Дія води на організм людини. Як правильно купатися.(Травень)

VII. Правила безпеки у користуванні електроприладами, при поводженні з джерелами електроструму

1.     Поняття про джерела струму, їх небезпечність для життя та здоров’я людини. (Листопад)
2.     Правила поводження з побутовими електроприладами: праскою, електроплиткою тощо. (Січень)
3.     Правила поведінки у разі виявлення обірваного електричного дроту. (Квітень)
4.    Правила поведінки поблизу електрощитової, лінії електропередач. (Травень)