Понеділок 05.12.2016 17:30                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Мета школи

Мета школи: створення  умов для формування компетентнісно-зорієнтованої особистості, яка поєднує набуті знання й уміння зі здатністю до творчого застосування, вмінню самостійно здобувати знання і застосовувати їх у житті, оволодіння учнями здатності зберігати своє здоров’я, добре орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі.

Пріоритетні  напрямки роботи школи:

1) розвиток освітніх послуг та підвищення їх якості у відповідності із освітніми стандартами:

- в початковій школі - створення умов, які допоможуть дитині, яка починає свій освітній шлях, повірити в те, що навчання може і повинно бути для нього успішним, цікавим та привабливим;

-  в середній школі - створення таких умов, які дозволять допомогти учню засвоїти "технології успіху та досягнень", при цьому зберігши загальну емоційно-позитивну орієнтацію на школу;

- в старшій школі - забезпечення досягнення учнем необхідного рівня базової компетентності та сприяння здійсненню учнем успішного вибору подальшого освітнього та професійного шляху.

2) створення умов для розвитку обдарувань та здібностей  учнів закладу;

3) розвиток партнерських відносин між учасниками навчально-виховного процесу, між школою та її оточенням;

4 ) створення комфортних та здоров’язберігаючих умов навчання та перебування у закладі для всіх учасників навчально-виховного процесу.

У виховній роботі продовжити  :    роботу над проблемним питанням «Практичне застосування педагогічних технологій на засадах компетентнісно зорієнтованого навчання для розвитку навчальних та творчих здібностей», впроваджуючи у виховній роботі «Розвиток творчої компетентності учнів на засадах здорового способу життя».

Ключовим напрямком роботи вважати національно-патріотичне виховання учнів, продовжити участь у Марафоні Добрих та Корисних справ, у початковій школі продовжувати  роботу клубів за інтересами,  брати участь у конкурсах «Молодь обирає здоров’я»  і «Школа сприяння здоров’я».

«  Грудень 2016  »

Мелітопольська загалоосвітня школа №1 © 2016