Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Місце розташування бібліотеки (поверх):                       другий

Загальна площа (кв. м):                                                58м

Загальна площа книгосховища для підручників:            10м

Наявність читального залу:                                  поєднаний з абонементом

Кількість посадочних місць:                                          10

Оргтехніка:                                                                                  комп’ютер

Графік роботи бібліотеки                       ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ    – 8.00 – 16.00

Прийом читачів - 9.00 – 15.00

Останій день місяця санітарний

БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД

Основний бібліотечний фонд (без урахування підручників): 18033 прим.

Фонд підручників: 10098 примірників

Кількість назв періодичних видань:  23

Загальна кількість користувачів:

Загальна кількість відвідувань:

Кількість книговидач, прим.:

Книговидача підручників:  8590 примірників

Шкільна бібліотека – справжній храм книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем.

У своїй роботі шкільна бібліотека керується законами України про освіту, бібліотеки і бібліотечну справу, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, положеннями про середній загальноосвітній навчально – виховний заклад і про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу.

Робота бібліотеки спрямована на  співпрацю педколективу і бібліотеки у реалізації  освітянських   завдань школи. Це, насамперед: спільне планування, масова робота по популяризації літератури, робота над втіленням  проблемної теми школи.

Також діяльність шкільної бібліотеки спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, вміння користуватися бібліотекою, всебічне сприяння підвищенню методичної майстерності та професійної компетентності педагогічних кадрів  шляхом пропаганди педагогічної літератури і інформації про неї.

«  Грудень 2017  »