Неділя

відбулася психологічна акція

«ПОКРАЩ СВІЙ НАСТРІЙ»

присвячена

ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я.

До акції «Покращ свій настрій»учасникамипрограми «Рівний – рівному» був написаний наказ:

НАКАЗУЮ:

1. Провести в школі 10.10.2014 року до Дня захисту психічного здоров’я в рамках програми РІВНИЙ РІВНОМУ психологічну акціюПокращ свій настрій
  2. В цей день усім привітно усміхатись і в міру жартувати, учням при зустрічі з знайо­мими віддавати один одному салют.
  3. В кінці кожного уроку за 2 хвилини до дзвінка учні повинні розповісти вчителеві кілька шкільних жартів
  4. Вчителі тільки в цей день мають право учням, які не підготувались до уроку, намас­тити кінчик носа чорнилом, аби на перервах усі бачили їх здалеку; а учням, котрі дуже гар­но відповідали, доповнювали і працювали на уроці - у щоденнику виставити оцінку
  5. Працівникам їдальні дозволяється в цей день в чай  замість цукру покласти солі тим учням, яким сьогодні не солодко.
  6. Учасникам програми «РІВНИЙ -РІВНОМУ» школи випустити, «журнал  смішних історій» з жартів (2-3шт.)  та смайлів-позитивів (10 шт.), наданих учнями 5-11класів.
  7. Учням 1-4класів зробити виставку смішних тваринок із фруктів та овочів.
  8. Учням 5класів зробити виставку психомалюнків «Пізнай себе  в котах»  (малюнки із різними емоціями, настроями  та з надписами - коментарями).
  9. Учням 6-7 класів зробити виставку "Проект веселого будинку"
  10. Учням 8-9 класів зробити виставку психомалюнків « Якщо б тварини закурили?».
  11. Учням 10-11класів зробити Фотовітальню « Вся справа в капелюшку» (виставка саморобних капелюхів, фото на пам’ять).
  12. За кожним пунктом мого наказу закріпити відповідального учня і безвідповідально­го вчителя.
  13. Двірникові школи наказую мітлою розі­гнати темні  хмари,   якщо  вони  будуть,   аби світило сонце і всім було весело.
  14. Від великого до смішного один крок, тому чекаємо відкриття геніїв серед учнів школи.
  15. Класним керівникам скласти список тих учнів, хто смішного боїться - він правди не любить.
  16. Смійтесь, і я скажу вам, хто ви є!
  17. Не сприймайте всерйоз людей, котрі ніколи не сміються.
  18. Гумор - це, врешті-решт, розум, тому сьо­годні по-особливому навчайтеся.
  19. Не забувайте, що сміх заразливий
  20. Пам'ятайте, що розумні діти вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали.
  21. Наказую усім учням і підлеглим збері­гати гарний настрій і цей день запам'ятати до кінця навчального року.

Приколістів  школи нагородити !!!

Переглядів: 324 | Додав: Школа1 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Листопад 2014  »