П`ятниця 26.04.2024 14:00                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Листопад » 15 » "Твоя безпека тільки в твоїх руках"
"Твоя безпека тільки в твоїх руках"

Життя – це найдорожчий скарб!
      Та в дитинстві ми ще не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.

Традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему "Безпека дорожнього руху". Педагоги – організатори, класні керівники та лідери учнівського самоврядування організували квест для 6-х класів на тему: "Ключі від форту "БЕЗПЕКА"".

Класи представили свою команду та  унікальний девіз, який вони придумали самі. Квест складався з 6 станцій, по виконанню якого команди повинні  зібрати підсказки й  отримали гасло: "Твоя безпека тільки в твоїх руках".

Отримавши маршрутні листі, команди відправились на станції:

"Рух заборонено"
"Автозаправна станція"
"Кемпінг"
"Телефон"
"Дорожні роботи"
"Подача звукового сигналу заборонено"

Найспритнішими виявилась команда 6-В "ЖОВТО-БЛАКИТНІ"!!!! ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КВЕСТУ!!!!
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

«  Листопад 2019  »